Výprodej Podlah
PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ A DŘEVĚNÉ PODLAHY,
PARKETY - VÝPRODEJ PODLAH

Dvouvrstvé dřevěné podlahy

dvouvrstvé dřevěné podlahydvouvrstvé dřevěné podlahy 1dvouvrstvé dřevěné podlahy 2dvouvrstvé dřevěné podlahy 3dvouvrstvé dřevěné podlahy 4dvouvrstvé dřevěné podlahy 5dvouvrstvé dřevěné podlahy 6dvouvrstvé dřevěné podlahy 7dvouvrstvé dřevěné podlahy 8dvouvrstvé dřevěné podlahy 9dvouvrstvé dřevěné podlahy 10

Podlaha je jedním z dominantních doplňků každé místnosti i venkovních zpevněných ploch. Podle výběru a řešení těchto součástí bytů i obchodních prostor, interiérů i venkovních pochozích ploch lze poznat vkus a náročnost majitele konkrétní nemovitosti. Společnost Podlahy Praha, s.r.o. svým klientům dokáže nabídnout krytiny podlah v rozsáhlém spektru nabídky. Dvouvrstvé dřevěné podlahy v mnoha variantách provedení a použitých dřevin u nás mají jedno z předních míst.

Dvouvrstvé dřevěné podlahy z našich stránek Výprodej podlah Vás potěší nejen cenou, ale také profesionálním zpracováním

Standardní řešení masivních dřevěných podlah, to není jen o jejich provedení ve formátu parket. My umíme našim zákazníkům nabídnout také formáty průmyslové mozaiky, prken nebo tabulových vzorů či skládaných vídeňských čtverců. Většinu z uvedených formátů umíme našim zákazníkům představit a dodat nejen v provedení z masivního dřeva, ale také jako dvouvrstvé dřevěné podlahy. Tuto variantu zpracování označujeme jako duoparkety, nebo také dřevěné podlahy vrstvené dvouvrstvé. S provedením dvouvrstvé dřevěné podlahy se nejčastěji setkáváme v dekoru parket a prken menšího formátu.

Vrstvené dřevěné podlahy můžeme definovat jako levnější variantu masivní dřevěné podlahové krytiny. Dvouvrstvé dřevěné podlahy jsou vyrobeny při použití menšího objemu ušlechtilé masivní dřeviny v kombinaci s levnějšími druhy dřeva. Použitá technologie výroby, navržená konstrukce lamel a použití méně nákladných dřevin zaručí nejen nižší cenu, ale také větší objemovou stálost jednotlivých lamel. Vrstvené dřevěné podlahy se vyrábí ve dvouvrstvém a třívrstvém provedení.

Dvouvrstvé dřevěné podlahy a jejich výhody

  • Rozsáhlá nabídka pohledových dřevin pochozí vrstvy
  • Volba uživatele z nabídky povrchových úprav lak nebo olej
  • Možnost výběru z nabídky rozměrů podlahových lamel
  • Jedinečnost vzhledu podlah, která je dána pochozí vrstvou z masivního dřeva
  • Tento druh podlah je zdravotně nezávadný
  • Podlaha je vhodná na teplovodní podlahové vytápění
  • Klient touto dřevěnou podlahou výrazně zhodnotí svou nemovitost

Dvouvrstvé dřevěné podlahy - skladba lamel

Nášlapná, nebo také pochozí vrstva a pohledová část dvouvrstvé dřevěné podlahy, která zároveň určuje charakter krytiny, je vyrobena z dýhy z ušlechtilého dřeva o tloušťce 2,5 – 4,5 mm a je opatřena povrchovou úpravou olej nebo lak.

Roznášení, nebo také nosná, vrstva je vyrobena z levnějšího dřeva a je vždy montována lepením kolmo na nášlapnou vrstvu dílce. Tato technologie určuje větší objemovou stálost jednotlivých lamel. V této vrstvě dvouvrstvé dřevěné podlahy je řešen spoj pero-drážka.

Dvouvrstvé dřevěné podlahy - charakteristika

jsou vyrobeny ve formátu parket (vlysů) nebo menších prken (podlahovek)

jsou levnější než masivní dřevěné podlahy

pokládka probíhá vždy celoplošným lepením k pevnému rovnému podkladu

jsou vhodné pro použití na podklad s teplovodním podlahovým topením

mají povrchovou úpravu lak nebo olej – nebo se dodávají bez povrchové úpravy, a tato se řeší přímo na místě u klienta po pokládce

umožňují případnou nutnou renovaci povrchu

jsou dodávány v rozsáhlé nabídce evropských i exotických dřevin

Dvouvrstvé dřevěné podlahy – varianty pokládky

Dvouvrstvé dřevěné podlahy v klasických velikostech parket běžně pokládáme rovnoběžně tzv. na řemen. Jedná se o vzor pokládky, kdy jednotlivé duoparkety lepíme bez vazby vzoru vlysů. Dalším typem je anglický vzor, který je určen tím, že každá parketa v sudé a v liché řadě začíná na stejné úrovni a sudé a liché řady nezačínají shodně.

Rovnoběžnou pokládku můžeme nahradit instalací duoparket na jednoduchý, dvojitý i trojitý stromeček. Předpokladem je však provedení levých a pravých zámků parket. Dalším způsobem je instalace dvouvrstvé dřevěné podlahy v maďarském vzoru, který je obdobou jednoduchého stromečku s úpravou krátkých stran duoparket v úhlu 45°. Možné je také tabulové provedení pokládky. Dřevěné podlahy z masivu vždy musíme instalovat celoplošným lepením k pevnému, rovnému podkladu nebo vruty či přibíjením na rošt nebo k podkladovým deskám.

Dvouvrstvé dřevěné podlahy mají technologický postup pokládky vždy určený výrobcem konkrétní krytiny. Systém je závislý na provedení a typu spoje jednotlivých lamel. V případě, kdy mají lamely zámkový (click) spoj, můžeme dvouvrstvé dřevěné podlahy instalovat zámkovým plovoucím způsobem. Majitel se však může rozhodnout pro montáž celoplošným lepením. Dvourstvé dřevěné podlahy se spojem pero – drážka jsou vždy určeny pro celoplošné lepení k pevnému rovnému podkladu.

Dvouvrstvé dřevěné podlahy z nabídky Výprodej podlah společnosti Podlahy Praha jsou prvotřídními dřevěnými podlahami

Společnost Podlahy Praha s.r.o. prodává, a na žádost klienta také instaluje, nejen dvouvrstvé dřevěné podlahy, ale také další typy podlahových krytin. Ke všem krytinám, které nabízíme na našich stránkách Výprodej podlah i v našem podlahovém studiu, dokážeme klientům doporučit vhodné doplňky. Konkrétně se jedná se o obvodové a přechodové lišty, vhodné podložky i prostředky na montáž a údržbu podlah. Nabízíme také servis pro všechny druhy námi nabízených podlah, nejen pro dřevěné podlahy, ale také pro PVC, vinylové podlahy, přírodní linoleum, koberce a podobně.

U nás se setkáte s profesionály, kteří se podlahovým krytinám dlouhodobě věnují a umí Vám odborně poradit. Seznámí Vás s nabídkou vhodných podlah podle Vašich představ, charakteru místnosti a účelu užívání. Většinu nabízených podlah Vám u nás dokážeme ukázat na vzorcích. Vážíme si každého klienta a naším cílem je jeho spokojenost. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, odbornou úroveň provedených prací a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis.

 

Věříme, že dvouvrstvé dřevěné podlahy z naší nabídky budou pro Vás dobrou volbou

Dvouvrstvé dřevěné podlahy, které Vám nabízí společnost Podlahy Praha ve svém výprodeji podlah jsou jak kvalitní, tak i cennově velmi aktraktivní. 

Dvouvrstvé dřevěné podlahy výprodej - mohlo by vás také zajímat

Máte zájem o renovace dřevěných podlah? V tom případě naštivte nás web určený na renovace podlah.

Všechny námi nabízene dřevěné podlahy naleznete na stránkách:

Dvouvrstvé dřevěné podlahy vzorník
Třívrstvé dřevěné podlahy vzorník
Masivní dřevěné podlahy vzorník
Masivní podlahy ESCO
 

 

Registrace
Podlahy-Praha. s.r.o., 170 00 Praha 7 Holešovice, Komunardů 38, tel.: 734 338 530, FAX: +420 266 710 023 e-mail: