Výprodej Podlah
PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ A DŘEVĚNÉ PODLAHY,
PARKETY - VÝPRODEJ PODLAH

Mop na plovoucí podlahu

Mop na plovoucí podlahy je jednoduchý, praktický a účelný

Je pro Vás každé ulehčení domácích prací přínosem? Chcete ušetřit čas při tomto hektickém způsobu života? Kdo by nechtěl! Otevřete komoru, vyhoďte kbelík, hadr, koště, narovnejte ohnutá záda, pohodlně se usaďte a pojďme si pohovořit o Vašem úžasném pomocníku, kterým je mop na plovoucí podlahy, který zakoupíte v naší společnosti Podlahy Praha s.r.o.

Nebudeme zde probírat košťata a mopy, které jsou běžně dostupné v každém supermarketu nebo drogerii. Jednoduchý a pravidelný úklid Vám pomůže vyřešit mop na plovoucí podlahy Bona Spray Mop, který Vás nadchne svou praktičností, jednoduchostí a účelností.

Skoro v každé domácnosti najdeme laminátovou, dřevěnou nebo vinylovou podlahu a je v zájmu majitelů ji pravidelně čistit a udržovat. Pravidelný rituál vytírání, potom dlouhé čekání, až mokrá podlaha uschne, nikoho nenadchne. Výsledkem je stejně podlaha samá šmouha. Přijďte se podívat k nám do podlahového studia Podlahy Praha s.r.o. a vyzkoušejte si, jak pohodlný a jednoduchý může být úklid Vaší podlahy, když použijete mop na plovoucí podlahy.

Bona Spray Mop – ten nejlepší pomocník na efektivní úklid - mop na plovoucí podlahy

Pokud si tento téměř revoluční způsob, pustíte do své domácnosti, změníte pohled na čištění podlah. To jediné co k tomu potřebujete je Bona Spray Mop. Vodu do kbelíku doplnit universálním čističem, hadr a koště to je klasická příprava na unavující způsob čištění. Tahání kbelíku z místnosti do místnosti, ždímání mokrého a po chvilce špinavého hadru a výsledek? Mokrá podlaha na ní šmouhy a bolavá záda. Ihned se můžete těchto nepříjemností zbavit, pořízením Bona Spray Mop na plovoucí podlahy.

Zkoušíte a neustále hledáte ten pravý mop na plovoucí podlahy? Pořídili jste si další z neskladných a nepraktických mopů na vytírání nebo dokonce parní a rotační mop a výsledek je pořád nulový? Neutrácejte již za tato košťata, investujte do kvalitního a praktického Bona Spray Mopu na plovoucí podlahy. Stane se okamžitě Vaším oblíbeným pomocníkem a nebudete ho chtít už nikdy vyměnit. Ušetří dnes tak drahocenný čas a ještě dokonale vyčistí a ošetří Vaší podlahu.

Bona Spray Mop na plovoucí podlahy čeká na Vaše vyzkoušení u nás ve společnosti Podlahy Praha s.r.o.

Výhody Bona Spray Mop na plovoucí podlahy:

 • Ekologické a netoxické čisticí přípravky
 • Ochrana a péče podlahy
 • Skvrny, špína a nečistoty jsou účinně odstraněny
 • Zapomeňte na kbelík s vodou
 • Mop je vždy připraven k použití

Bona Spray Mop na plovoucí podlahy použijte po zametení nebo vyluxování podlahy. Nádobka s rozprašovačem je prakticky uchycená na tyči mopu a opakovatelně doplnitelná vhodným čisticím prostředkem. V rukojeti umístěnou páčkou jednoduchým stiskem nanesete prostředek na čištění podlahy. Padem z mikrovlákna, uchyceným systémem suchého zipu na mopu, jednoduchým tahem setřete. V těžce dostupných místech Vám pomůže otočná hlava mopu.

Samozřejmě, že se na našem trhu objevují napodobeniny Bona Spray mopu, ale musíme upozornit na skutečnost, že nemají vhodné složení čisticích přípravků, které používá tento mop na plovoucí podlahy.

Varianty Bona Spray Mop – mop na plovoucí podlahy:

 • Bona Spray Mop Express
 • Bona Spray Mop Curve
 • Bona Spray Mop Motion s vibrační hlavicí
 • Bona Spray Mop 

Čisticí sadu Bona Spray mop využijete při úklidu podlahových krytin, v domácnosti a komerčních prostorech s různými typy podlahových krytin. Tento úklidový systém na plovoucí podlahy využijete na dlažbu, vinylové podlahy, PVC podlahy, olejované nebo lakované dřevo ale i na lakovaný korek. Na všechny tyto jmenované povrchy můžete tuto čisticí sadu použít, jelikož nezanechává žádnou přebytečnou vlhkost. Toto je důležitá přednost, kterou má tento mop na plovoucí podlahy.

Pro Bona Spray Mop – mop na plovoucí podlahy, jsou k dispozici tři základní řady čisticích prostředků:

Je nezbytné představit i čističe Bona, které jsou určené pro tento mop na plovoucí podlahy. Tyto přípravky jsou vyráběné ekologicky a jsou netoxické. I tady platí pravidlo rozlišení podle druhu podlahové krytiny, na které mají být použity.

 1. Čisticí prostředky na dřevěné a korkové lakované podlahy
 2. Čisticí prostředky na olejované dřevěné podlahy
 3. Čisticí prostředky na podlahy kamenné leštěné, dlažby, PVC, vinylové a laminátové plovoucí podlahy takzvané tvrdé povrchy podlah

Mop na plovoucí podlahy má prakticky řešenou nádobku na čisticí prostředek

Náhradní náplně čisticího prostředku ve 4 litrovém balení jsou určeny pro tvrdé a lakované povrchy a na olejované dřevěné povrchy jsou náhradní náplně ve 2,5 litrovém balení. Pouze použitím originální náplně Bona čistič do Vašeho Bona Spray Mopu, zajistíte kvalitní údržbu a úklid. Jestliže použijete universální čistič nebo jiný nekvalitní, může dojít k poškození mopu na plovoucí podlahy a v takovém případě Vám nebude uznána reklamace.

Mop na plovoucí podlahy od výrobce Bona a jeho vlastnosti:

 • Ekologické a netoxické čističe
 • Jednoduché doplnění čisticího prostředku
 • Praktický tvar
 • Úklid bez námahy a nepříjemných skvrn
 • Otočná hlava mopu usnadní úklid v těžce dostupných místech
 • Čisticí pad, který snadno vyperete bez aviváže
 • Použití na více druhů povrchů, dřevěné olejované podlahy, korkové a dřevěné lakované podlahy i tvrdé podlahoviny

Výrobce mopu na plovoucí podlahy, společnost Bona, dodává prostřednictvím společnosti Podlahy Praha s.r.o. náhradní náplně i příslušenství.

Registrace
Podlahy-Praha. s.r.o., 170 00 Praha 7 Holešovice, Komunardů 38, tel.: 734 338 530, FAX: +420 266 710 023 e-mail: