Výprodej Podlah
PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ A DŘEVĚNÉ PODLAHY,
PARKETY - VÝPRODEJ PODLAH

Deratizace štěnic

Deratizace štěnice není zcela přesný a odborný výraz. Správně by se měl používat termín dezinsekce štěnic. Nicméně pod obojím je myšlen totožný proces, při kterém dochází k hubení štěnic - k jejich likvidaci. Jde o komplexní úkon, který rozhodně člověk nezvládne sám. Na hubení štěnic vždy kontaktujte profesionální firmu.  Nejenže po domácku provedená dezinsekce bude neefektivní, ale může být i kontraproduktivní, protože si štěnice vytvoří rezistenci na vámi použité jedy. Pouze profesionální deratizační firma  má přístup k speciálním přípravkům, které na deratizace štěnic opravdu zabírají. Hubení štěnic trvá zhruba 3 týdny, protože dochází k jednotlivým zásahům v zhruba týdenních intervalech.

Pro více informací nebo pro urgentní deratizace štěnic volejte na číslo 725 749 195.

Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

Deratizace štěnic - jak štěnice vypadají?

Štěnice mohou napadnout jak člověka tak i vašeho domácího mazlíčka. Kousnutí od štěnice bychom mohli přirovnat k tomu od komára a to jak vzhledem, tak i reakcí. Na místě štípnutí se puchýř, který je mirně oteklí a svědí. Nicméně hlavním rozdílem je, že štěnice vás kousnou několikrát vedle sebe a někdy mohou být štípance jako cestičky. Štípance od štěnice tedy poznáte dle jejich počtu.

Jak vypadají štípance od štěnice? I toto se dočtete na webu, který pro vás připravila speciálně firma Deratizace Praha

Deratizace štěnic - zanechávají po sobě stopy

Dálším ukazatelém, který vám napoví, repsektive definitivně prokáže přítomnost štěnic v bytě, jsou černé tečky v rohu postele, matraci nebo v blízkém okolí. Jedná se o výkali, které štěnice vylučují. Někdy se vám může pdoařit spatřit i živou štěnici. V těchto případech ihned oslovte odborníky na hubení štěnic. Firma Deratizace Praha, kterou vám zde doporučujeme se dezinsekci a likvidaci škůdců věnuje již 15 let.

Deratizace štěnic - proč vybrat firmu Deratizace Praha?

  • Deratizaci štěnic provádí nejmodernějšími dezinsekčnímy prostředky, které jsou bežné veřejnosti neprodejné
  • Vědí, že štěnice domácí vyžadují rychlí zásah. Do 2 hodin jsou u vás a problém řeší.
  • Mají dobré ceny a garantují 100 % úspěšnost jejich zákroku.
  • Mají za sebou nespočet úspěšně realizovaných deratizací, dezinsekcí a dezinfekcí - reference k dodání.

Deratizace štěnic - proč vyhledat odborníky?

Jak jsme zmiňovali ihned v prvním odstavci, tak likvidace štěnic je komplexní záležitost, kterou rozhodně není doporučeno provádět na vlasní pěst. Je totiž zapotřebí prohlédnout i okolní byty, zda se štěnice nedostali i tam. Dalším důvodem, proč je deratizaci nechat na odbornícíh je, že volně dostupné přípravky nejsou prostě funkční. Pouze deratizační firmy se dokáží dostat ke skutečně účinným přípravkům, které na hubení štěnic skutečně zabírají

Deratizace Praha pro vás navrhne vhodné řešení na míru vaší situaci a poskytne 100% garanci na úspěšnost tohoto zákroku. Pokud deratizace štěnic úspěšná nebude, tak vám bude vráceno 100% peněz.

Deratizace štěnic - může za výskyt štěnic špína?

Mnoho lidí si myslí, že za přítomnost štěnic může špína a špatné hygienické podmínky. Za problém se stydí a bojí se ho hlásit. Je třeba si však uvědomit, že štěnice se špínou nemají co dělat. Prostě si je přivezete z dovolené nebo i  vlaku či autobusu. 

Proč se mohou objevit štěnice?

  • Štěnice si nejčastěji lidé přivezou z dovolené a to i z luxusních hotelů,
  • Štěnice se objevují všude tam, kde je větší koncentrace lidí.
  • Často se přemnoží i v různých skladech a lidé je přinesou domů z práce.
  • V panelácích se k vám štěnice mohou dostat i mezi prostupy kolem trubek ústředního topení
Registrace
Podlahy-Praha. s.r.o., 170 00 Praha 7 Holešovice, Komunardů 38, tel.: 734 338 530, FAX: +420 266 710 023 e-mail: