Výprodej Podlah
PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ A DŘEVĚNÉ PODLAHY,
PARKETY - VÝPRODEJ PODLAH

Karavany Praha

Karavany Praha
774 071 108
info@karavany-praha.cz


Hájecká 1
273 51, Červený Újezd
Praha-západ, Česká Republika

Karavany Praha

Pokud zvažujete, že byste letos vyrazili na dovolenou moderním a pohodlným způsobem, tak karavany Praha by mohli být odpovědí. Společnost Karavany Praha vám rádi zapůjčit nové karavany, které jsou uzpůsobeny vždy na aktuální sezónu - letní / zimní. Pokud vás tedy dovolená v obytném voze láká, tak se ohledně pronájmu obraťte na zmiňovanou firmu. V případě zájmu o pronájem obytného vozu vám sdělí všechny informace, které vás budou zajímat a představí vám, jak přesně jejich půjčovna obytných aut funguje.

Na jejich webu lze dohledat nejen detailní informace o jednotlivých karavanech k pronájmu ale také především velmi přehledný a intuitivníé rezervační systém, kde vidíte, kdy mají volné termíny. S rezervací vám doporučujeme příliš neváhat, protože jíž měsíce před hlavní sezónou, jsou termíny plně obsazené. Po vyřízení nezbytných formalit bude váš karavan připraven a budete se moci vydat na vaší nevšední dovolenou.

Karavany Praha – trendy

V dnešní době lidé ocení, že mají na své cestě 100% volnost a mají možnost volby. Kdykoliv můžete na dovolené s karavanem změnit destinaci a namusíte rušit žádný hotel a dopravu. Obytné karavany nebo obytné vozy vám na dovolené nabídnout určitě nepoměrně mnohem více volnosti.

Cestování s obytným vozem vaši dovolené dodá až neomezenou svobodu. Kdykoliv si řeknete, že se vám na nějakém místě už nelíbí, můžete se z hodiny na hodinu rozmyslet a přemýstit se. Nebo můžete své plány změnit i pár okamžiků před jejím začátkem. Navíc u dovolené v karavanu nemusíte ani plánovat detalně dovolenou dopředu. Jenom si zvolíte směr a uvidíte v jakém kempu se vám bude líbít a kde budete chtít pobýt trochu déle. Veškerý komfort a klid na duši při cestě vám zaručí půjčovna karavanů Praha. Vozy jsou plně pojištěny a tak nemusíte mít strach z případné nehody.

Obytné vozy – profesionální přístup

Pořízení obytného vozu je poměrně nákladnou záležitosti. Existuje zde však řešení pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí podstoupit takovou investici. Proto vám doporučujeme zavedenou firmu Karavany Praha, která vychází vstříc i těm nejnáročnějším klientům. Tato půjčovna karavanů vás jistě nezklame.

V nabídce mají kvalitní a nové karavany. Samotné cestování tímto způsobem v dnešní době je velkou radostí, neboť samotné půjčení karavanu je zcela jednoduché, rychlé a bezstarostné.

Nejen v České republice, ale i v zahraničí existuje neustále se rozšiřující zázemí s kempy pro karavany nebo místa uzpůsobena pro parkování karavanu. Pokud s takovými místy chcete poradit, tak i s tímto dotazem se na půjčovnu karavanů můžete obrátit.

Půjčovna karavanů – pohodlí na cestách

Při cestě s půjčeným karavanem si jistě užijete bez starostnou jízdu. "Nemusíte totitž mít strach z případné nehody", protože půjčovna karavanů Praha má všechny své obytné vozy plně havarijně pojištěné. 

Na cestu se tak můžete vydat s pocitem klid bez zbytečných komplikací a obav. Jednotlivé karavany a obytné vozy jsou připraveni pro provoz jak v letním, tak i zimním období. Jsou skutečně univerzálně vybaveny pro celoroční provoz a nemusíte se proto při plánování dovolené nijak omezovat v závislosti na ročním období. Mnoho lidí je také překvapeno tím, že většinu příslušenství vám půjčovna poskytne zdarma.

Obytné vozy – nabízené příslušenství:

Společnost Karavany Praha vám bezplatně zapůjčí řadu příslušenství. Pro více informací pro pronájem karavanů naleznete na jejich stránkách.

Společně se zapůjčením karavanů nabízí bezplatné zapůjčení následujícího příslušenství:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Za příplatek vám poskytnou i následující příslušenství, které ještě více oživí vaši dovolenou:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50
Registrace
Podlahy-Praha. s.r.o., 170 00 Praha 7 Holešovice, Komunardů 38, tel.: 734 338 530, FAX: +420 266 710 023 e-mail: