Výprodej Podlah
PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ A DŘEVĚNÉ PODLAHY,
PARKETY - VÝPRODEJ PODLAH

Koupelny Praha

 V roce 2017 byla na pražském Žižkově zprovozněna exkluzivní vzorková prodejna, kde si luxusní koupelny a veškeré zařízení, které by měla taková luxusní moderní koupelna splňovat, může člověk osobně prohlédnout poradit se a případně si nechat objednat. Prodejna je zaměřena na nejnovější produkty od společnosti Dornbracht Group. V této prodejně o rozloze 150 m2 jsou prezentovány (koupelnové vanyvodovodní bateriekoupelnové radiátoryobklady do koupelen a sprchové kouty). Všechny tyto produkty jsou od renomovaných firem Dornbracht a Alape.

Koupelny Praha - pro inspiraci doporučujeme tyto stránky

Značka Dornbracht se během několika let dostala ve výrobě prémiových armatur  na pozici mezinárodní jedničky a velkou měrou ovlivnila kulturní hodnotu designu, architektury a technologie luxusních koupelen. Alape se v roce 2001 stalo součástí koncernu Dornbracht a na žebříčku výrobců sanitárního zařízení si vybudovala renomé a uznání. Luxusní baterie od Alape vám v Dorint DG centru na Žižkově osobně představí a ukáží jejich půvab.

Luxusní koupelny Praha - vzorkovna Dorint DG centrum např. nabízí:

Luxusní koupelny - zážitek ze sprchování ve zcela nových dimenzích

Dornbracht vyniká zejména technologickými inovacemi, které na trh přináší. Systém PERFORMING WATER, který firma hojně využívá představuje vodní technologii v koupelně. Především jde o různorodost způsobů, jimiž produkty Dornbracht poskytují lidem vodu do jejich luxusních koupelen - voda ve formě deště, voda jako průzračný, energický příval, voda jako intenzivně pulzující nebo příjemně zahalující proud. To je jen jeden z důvodů proč luxusní sprchové kouty a luxusní vany mají nádech luxusu.

Moderní koupelny, které zaujmou nejen detailem

Luxusní moderní koupelny od společnosti Dorint DG Centrum jsou vypracované do detailu, od 3D návrhu po finální realizaci. Společnosti Dorint DG Centrum Vám v oblasti moderních koupelen poskytne přesně takový servis, který očekáváte.

Přijďte si vyzkoušet luxusní horizontální sprchu německé firmy Dornbracht, kterou má jako jediné koupelnové studio v Čechách vystavenou v nově otevřeném Dorint DG Centru na Žižkově v Praze. Najdete zde také další luxusní koupelnový sortiment v originálních a neotřelých designech, který moderní koupelny dokáže na první pohled odlišit od ostatních.

Luxusní koupelny - Alape

ALAPE je synonymem pro výborně řešené sanitární zboží. Firma byla založena roku 1896 v německém městě Penig německým podnikatelem Adolfem Lamprechtem. Společnost se usídlila v saském Penigu, kde jejím zaměřením byli pouze výrobky určené pro luxusní koupelnu. ALAPE, jako první výrobce na světě, přišla s řadou inovací  jako je například vestavěné umyvadlo, první koupelnová skříňka se zabudovaným umyvadlem a dalšími. Výroba se nyní orientuje na dřezy, umyvadla a koupelnový nábytek, který v průběhu dlouholeté spolupráce s architekty a designery prošla rozsáhlým vývojem. ALAPE, jako jeden z opravdu kvalitních a originálních výrobců tak měl velký vliv na vývoj luxusních koupelen, jak je známe dnes.

 

Registrace
Podlahy-Praha. s.r.o., 170 00 Praha 7 Holešovice, Komunardů 38, tel.: 734 338 530, FAX: +420 266 710 023 e-mail: