Výprodej Podlah
PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ A DŘEVĚNÉ PODLAHY,
PARKETY - VÝPRODEJ PODLAH

Ubytování Krkonoše

BOUDA ŠESTIDOMÍ
+420 774 276 237
+420 777 128 805

Strážné 41
543 52 Strážné
Česká Republika

Přemýšlíte nad dovolenou v Krkonoších? Máte obavy, aby v místě, kde budete trávit vaší dovolenou, bylo příjemné ubytování s veškerým pohodlím a možnostmi podnikat aktivity, které zaujmou i ty nejmenší členy rodiny? Ubytování Krkonoše, které vám zde doporučujeme, tedy bouda Šestidomí, by pro vás mohla být odpovědí. Krkonoše turistika je lákadlem pro všechny věkové skupiny z celého Česka a z boudy Šestidomí budete mít skvělou výchozí pozici pro vaše letní nebo i zimní aktivity

Ubytování Strážné - Krkonoše

Strážné v Krkonoších je skvělá lokalita, kde si může každý plně vychutnat svou dovolenou. Bouda Šestidomí vám nabízí výborné ubytování, možnost volnočasových aktivit a skvělé jídlo. Krkonoše nabízí mnoho možností jak sportovcům, kteří hledají výzvy, tak rodinám s dětmi, kteří mají v plánu klidnou dovolenou s výlety do přírody. Dalším výhodou je, že zde naleznete ubytování o různých kapacitách a kategoriích. Chalupa Strážné (bouda Šestidomí), vám poskytne ubytování jak pro početnou rodinu, partu přátel, tak i pro pár. Za zmínku také stojí, že v nabídce mají také bezbariérový apartmán.

Apartmány Krkonoše - celoroční vyžití 

Dovolená Krkonoše - je skvělá v tom, že zde najdete perfektní podmínky jak pro letní, tak zimní dovolenou. Penzion Strážné (Šestidomí) uvítá návštěvníky v kteroukoliv roční dobu. Nezáleží na tom, zda máte zájem o  pěší turistiku, cyklistiku, nebo raději dáváte přednost v zimě lyžím. Apartmány Krkonoše tu jsou pro vás. Tento kout vám nabídne všechno. Jsou zde samozřejmě i půjčovny sportovního vybavení.

Letní dovolená - aktivity - kola, tenis, fotbal... 

Ubytování kola krkonoše - v letní sezóně mezi oblíbené aktivity,, které se dají ve Strážném podniknout patří cyklistika, pěší turistika, tenis nebo fotbal. Jsou zde totiž jak tenisové kurty, tak i fotbalové hřiště. V Krkonoších je také mnoho cyklostezek, které vám nabídnou krásné okolí a čistý vzduch na cestě. Během horkých letních dnů můžete také zavítat na venkovní koupaliště nebo naopak při nepřízni počasí navštívit aquapark v nedalekém Špindlerově Mlýně. Jestliže chcete jet do Krkonoš na kola, tak bouda Šestidomí je určitě vhodnou volbou.

Zimní dovolená - Krkonoše apartmány na sjezdovce 

Ubytování lyže krkonoše - zejména příznivci lyžování a jízdy na snowboardu vědí, že Krkonoše jim v zimě nabídnou ideální podmínky pro provozování těchto sportů. Splněným snem jsou pro návštěvníky pak apartmány na sjezdovce - Krkonoše. Na své si přijdou nejen nároční lyžaři, ale i ti nejmenší, které se teprve učí zvládat první obloučky. Pro ty jsou určeny lyžařské školy s perfektním zázemím a zkušenými instruktory. Mezi oblíbená střediska patří zejména Herlíkovice nebo Špindlerův Mlýn. V oblasti Krkonoš najdou běžkaři několik set kilometrů upravených tras. 

Ubytování Krkonoše je pro každého

Jestliže jste původně spíše přemýšleli v souvislosti s ubytováním Krkonoše o ubytování Vrchlabí, tak bouda Šestidomí, která je od Vrchlabí kousek vás možná oslovila a nebude vám vadit své původní plány trochu poopravit. Ubytování Strážné má své výhody a to zejména větší klid a pro někoho i lepší turistickou pozici. Ať už hledáte apartmány s vlastní kuchyní v Krkonoších nebo skromné "dvojpokojáky" za dobrou cenu, tak to vše vám nabízí bouda Šestidomí. Ubytování Strážné, které vám doporučujeme, vás určitě nadchne. Na ty, co si během dovolené chtějí odpočinout od vaření, si mohou pochutnat na místních kulinářských specialitách, které nabízí místní restaurace Strážné

Registrace
Podlahy-Praha. s.r.o., 170 00 Praha 7 Holešovice, Komunardů 38, tel.: 734 338 530, FAX: +420 266 710 023 e-mail: