Výprodej Podlah
PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ A DŘEVĚNÉ PODLAHY,
PARKETY - VÝPRODEJ PODLAH

Podlahy Praha

Naše společnost Podlahy Praha s.r.o. se zabývá prodejem, pokládkou a renovací podlahových krytin. Mezi nabídkou sortimentu lze například vidět široký výběr dřevěné podlahy, laminátové podlahy, přírodních podlah Marmoleum a ve službách renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu Vám nabídneme jak široký výběr koberců, PVC podlahy, tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Podlahy Praha – proč zrovna my?

Firma Podlahy Praha vám poskytuje kvalitní služby za přívětivou cenu, která vás jistě zaujme.

Další výhody a pozitiva naší společnosti, které by vás mohli zajímat:

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působíme na trhu přes 12 let
  • Máme mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál

Disponujeme kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Jako firma Podlahy Praha s.r.o. vám rádi dodáme a poté i zrealizujeme pokládku u všech typů podlahových krytin. Mimo to v naší nabídce služeb nabízíme i služby jako je údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalace terasových prken nebo dřevěný obklad domů a ovšem nemůže v naší nabídce chybět pokládka podlah.

Podlahy Praha - sortiment

Naše nabídka obsahuje široký sortiment podlahových krytin všech typů. Lze si ve vzorkové prodejně Podlahy Praha, která je situována na Praze 7 v ulici Komunardů 38, prohlédnout vzorky všech námi nabízených podlahových krytin. V prodejně je vám vždy k dispozici náš vyškolený personál, který Vám pomůže s výběrem krytiny dle Vašich požadavků.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

Při výběru podlahové krytiny je důležité zvážit hned několik věcí. Tyto věci je dobré znát, protože následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy jako takové. Podstatné je vybrat především správný typ podlahy s ohledem na stávající podklad. Velice záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny, což následně definuje celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Neopomenutelnou roli samozřejmě hraje i výběr dekoru samotné podlahy. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradíme a doporučíme podlahovou krytinu právě pro Vás interiér.

Podlahy Praha - všechny naše  webové stránky

Registrace
Podlahy-Praha. s.r.o., 170 00 Praha 7 Holešovice, Komunardů 38, tel.: 734 338 530, FAX: +420 266 710 023 e-mail: