Výprodej Podlah
PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ A DŘEVĚNÉ PODLAHY,
PARKETY - VÝPRODEJ PODLAH

PVC podlahy výprodej

pvc podlahy pvc podlahy 1 pvc podlahy 2 pvc podlahy 3 pvc podlahy 4 pvc podlahy 5 pvc podlahy 6 pvc podlahy 7 pvc podlahy 8 pvc podlahy 9 pvc podlahy 10

Pro prostředí, ve kterých uživatelé potřebují udržovat vysoké standardy hygieny a bezpečnost podlah, Vám profesionálové ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. dokážou nabídnout krytiny z PVC. U nás může zákazník PVC vybírat z jedné z nejrozsáhlejších škál barev, provedení a dekorů, stejně jako z různých variant zatížitelnosti, provedení, povrchů a šíří. 

U nás v Podlahy Praha s.r.o. Vám dokážeme vysvětlit že PVC není linoleum

PVC je zkratka pro chemickou sloučeninu polyvinylchlorid, která je třetí nejpoužívanější umělou hmotou na Zemi po polypropylenu a polyethylenu. Poprvé bylo PVC syntetizováno roku 1935. Není rozpustné v olejích, ve vodě ani v koncentrovaných zásadách a anorganických kyselinách. Základní surovinou pro výrobu PVC je vinylchlorid monomer. Jeho polymerací do řetězců vzniká bílý prášek nebo granulát, který se dále zpracovává za použití dalších přísad. Důvodem značného rozšíření PVC je poměrně snadná a tedy levná výroba a snadná zpracovatelnost.

Více než polovina z celosvětové produkce PVC je používána pro stavebnictví. Zde nahrazuje tradiční stavební materiály jako beton, dřevo, kámen, atd. Obliba PVC spočívá v ideálních stavebních vlastnostech. Je snadno zpracovatelné a přitom odolné. Podlahové krytiny z PVC patří mezi nejvyhledávanější. Důvodem je rozsáhlá nabídka vzorů, příznivá cena, dostupnost těchto podlahovin, vhodné užitné vlastnosti, dlouhá životnost, snadná pokládka krytiny.

PVC podlahové krytiny jsou tiché, příjemné na dotek a jejich údržba je jednoduchá

PVC ve formátu povlakové podlahové krytiny je na trhu již několik desetiletí. Ani po takové době, kdy jsou v nabídce, nemůžeme jednoduše konstatovat, že se jedná o nemoderní podlahoviny, které jsou na ústupu. Právě naopak. Výrobci PVC podlahových krytin neustále inovují své výrobní postupy s ohledem na vývoj technologií, a zákazníkům tak dokážou nabízet stále nové a nové varianty tohoto produktu.

Popularitu PVC podlah zvyšují jejich živé barvy, atraktivní dekory a schopnost dokonale imitovat přírodní materiály a strukturu jejich povrchů. Pokládkou PVC krytiny uživatel získá nezaměnitelný jednolitý povrch s dekorováním podle svého výběru. Tyto podlahy v pásech jsou na našem trhu k dostání v různých šířkách od 1,5m až po 5m. Díky této možnosti je možnost minimalizovat prořez při instalaci a v místnosti obvykle nemusíme řešit spoj mezi pásy. Společnost Podlahy Praha s.r.o. má ve své nabídce PVC v obvyklých šířkách rolí 1,5m, 2m, 3m a 4m.

PVC – výhody

-       Nízká pořizovací cena

-       Poměrně snadná instalace

-       Široká nabídka dekorů a struktur povrchu

-       Snadná údržba

-       Možný výběr z šíří pásů PVC

-       Podlahová krytina vhodná na teplovodní podlahové topení

-       Příjemná na dotek, měkká

PVC - značení a rozdělení

Jako většina podlahových krytin, také podlahy z PVC mají ve svém označení určenou zátěžovou třídu, která určuje jejich vhodné použití. Podle uvedené třídy poznáme pro jaké namáhání a typ prostoru je krytina určena. Síla pochozí nášlapné vrstvy PVC zpravidla určuje třídu zátěže. Cena PVC je určena kvalitou provedení, tloušťkou nášlapné vrstvy, počtem vyztužujících vrstev a v neposlední řadě značkou výrobce.

Na našem trhu jsou také vysoce odolné PVC krytiny s mikročásticemi v pochozí vrstvě a krytiny s plasticky řešenou povrchovou strukturou, imitující povrch dřeva nebo kamene.  PVC podlahy dělíme na dvě podskupiny PVC heterogenní měkčené, PVC heterogenní tvrzené a PVC homogenní.

PVC heterogenní měkčené

Tyto PVC podlahové krytiny jsou vyráběny a prodávány především pro použití v bytech. Nabídka těchto krytin je velmi rozsáhlá co do dekorů, tak ve ztvárnění struktury jednotlivých povrchů. Podmínkou pro to, aby byly tyto PVC podlahové krytiny na první podhled nerozpoznatelné od přírodních podlahovin je, že jejich pokládka musí být provedena profesionálně lepením na absolutně dokonale připravený hladký, rovný a soudržný podklad.

PVC heterogenní tvrzené

Tento materiál je vyroben a navrhnut zejména do silně namáhaných prostředí. Nejčastější užití nalézá ve školství, zdravotnictví a v komerčních objektech. Jeho předností je velmi dobrá zvuková a tepelná izolace. PVC heterogenní tvrzené se už u mnoha výrobců nabízí v bezftalátových provedeních a zaručují tak čisté a zdravé prostředí, chrání před běžnými alergeny a roztoči.

PVC homogenní

Homogenními podlahovými krytinami označujeme takové materiály, které jsou ve své celé tloušťce tvořeny shodným materiálem. Pochozí nášlapná vrstva se shoduje s tloušťkou celé podlahové krytiny. Homogenní PVC se vyrábí v různých tloušťkách podle výrobního programu jednotlivých producentů. Na našem trhu je dodáváno v pásech nebo ve formátu dlaždic. Tyto PVC homogenní podlahy splňují požadavky pro zatížení v provozech s těžkým namáháním. Z uvedených důvodů jsou vhodné pro objekty školství, zdravotnictví, výrobní a komerční objekty i jiné veřejné prostory.

V nabídce homogenních PVC podlahovin jsou zároveň krytiny s elektrostatickými vlastnostmi.

PVC homogenní podlahoviny elektrostaticky vodivé, jsou určeny pro prostory s požadavkem na elektrostaticky vodivé řešení krytin podlah. Jedná se například o prostory s nebezpečím výbuchu, operační sály a RTG pracoviště ve zdravotnictví, některé laboratoře a podobně.

PVC homogenní podlahoviny antistatické jsou určeny především pro místnosti s požadavkem na antistatické provedení podlahy. Zde se jedná o počítačové sály, prostory na výrobu elektroniky, oblast telekomunikací a podobná odvětví.

 

Na našich stránkách Výprodej podlah Vám dokážeme nabídnout pouze zlomek toho, jaké krytiny pro Vás umíme sehnat. 

PVC podlahy od společnosti Podlahy Praha Vás jistě zaujmou svou kvalitou a přívětivou cenou. Pro naše zkušené podlaháře pokládka PVC není žádným problém, a proto se na nás neváhejte obrátit. 

PVC Podlahy - mohlo by vás také zajímat

Na našem hlavním webu Vám na stránce PVC ceník nabízíme kompletní přehled cen. Ceny za jednotlivé dekory jsou uvedeny u každého vzoru zvlášť na stránce PVC vzorník

Údržba podlah je detailně popsána na webu Renovace podlah Praha, kde Vás asi bude konrétně zajímat stránka Údržba PVC.

Registrace
Podlahy-Praha. s.r.o., 170 00 Praha 7 Holešovice, Komunardů 38, tel.: 734 338 530, FAX: +420 266 710 023 e-mail: