Výprodej Podlah
PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ A DŘEVĚNÉ PODLAHY,
PARKETY - VÝPRODEJ PODLAH

Třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy

třívrstvé dřevěné podlahytřívrstvé dřevěné podlahy 1třívrstvé dřevěné podlahy 2třívrstvé dřevěné podlahy 3třívrstvé dřevěné podlahy 4třívrstvé dřevěné podlahy 5třívrstvé dřevěné podlahy 6třívrstvé dřevěné podlahy 10

Podlaha je v každém prostoru nepřehlédnutelným prvkem. V řešení provedení těchto součástí bytových i komerčních, interiérových i exteriérových pochozích ploch se zobrazuje náročnost a vkus každého majitele nemovitosti. Naše společnost Podlahy Praha, s.r.o. umí zákazníkům nabídnout podlahové krytiny ve velmi široké nabídce. Třívrstvé dřevěné podlahy ve všech myslitelných provedeních a variantách u nás mají jedno z předních míst.

Třívrstvé dřevěné podlahy z webu Výprodej podlah Vás zaujmou nejen cenou, ale také profesionálním zpracováním

Klasické řešení masivních dřevěných podlah není jen v provedení parket. U nás si klient nás může zvolit také formát kantovky, prken, nebo skládaných vídeňských čtverců a tabulových vzorů. Většinu z těchto formátů dokážeme svým zákazníkům nabídnout nejen v provedení masivního dřeva, ale také jako třívrstvé dřevěné podlahy. Toto zpracování označujeme jako dřevěné podlahy vrstvené. V provedení třívrstvé dřevěné podlahy se nejčastěji setkáváme s dekorem prken nebo parket v třípásovém nepravidelném provedení.

Vrstvené dřevěné podlahy bychom mohli charakterizovat jako levnější variantu masivních dřevěných podlah. Třívrstvé dřevěné podlahy jsou vyráběny za použití menšího objemu ušlechtilé dřeviny, která je kombinována s levnějšími druhy dřeva. Technologie výroby, konstrukce podlahy a méně nákladné dřeviny určují nejen nižší cenu, ale také větší rozměrovou stálost jednotlivých lamel. Uvedený typ podlah se vyrábí ve dvouvrstvém a třívrstvém provedení.

Třívrstvé dřevěné podlahy a jejich výhody

  • Rozsáhlý výběr pohledových dřevin pochozí vrstvy
  • Možnost volby z výběru povrchových úprav olej nebo lak
  • Výběr z nabídky rozměrů podlahových lamel
  • Jedinečnost vzhledu podlah je dána pochozí vrstvou ze dřeva
  • Tyto podlahy\ jsou zdravotně nezávadné
  • Podlaha je vhodná na teplovodní podlahové vytápění
  • Instalací dřevěné podlahy zhodnotíte svou nemovitost

Třívrstvé dřevěné podlahy - skladba lamel

  • Pochozí nášlapná vrstva a zároveň pohledová část třívrstvé dřevěné podlahy, která určuje charakter krytiny, je tvořena dýhou z ušlechtilého dřeva o tloušťce 2,5 – 4,5 mm a je chráněna povrchovou úpravou olej nebo lak.
  • Nosná, nebo také roznášecí, vrstva je vyrobena z levnějšího dřeva a je vždy řešena lepením kolmo na pochozí vrstvu. Tato skladba určuje větší objemovou stálost jednotlivých lamel. V této vrstvě třívrstvé dřevěné podlahy jsou situovány zámky lamel nebo spoj pero-drážka.
  • Třetí, spodní, vrstva lamel je vyrobena také z levnějšího dřeva, a je lepena opět kolmo na předchozí nosnou vrstvu třívrstvé dřevěné podlahy.

Třívrstvé dřevěné podlahy - charakteristika

jsou vyrobeny ve formátu větších lamel s dekorem prken, parket, proužků nebo mozaiky

jsou levnější než masivní dřevěné podlahy

majitel může zvolit pokládku lepením nebo plovoucím způsobem

jsou vhodné na teplovodní podlahové topení

mají povrchovou úpravu olej nebo lak

umožňují případnou nutnou renovaci povrchu

jsou dodávány v široké nabídce evropských i exotických dřevin 

Třívrstvé dřevěné podlahy – varianty pokládky

Třívrstvé dřevěné podlahy z masivních parket běžně pokládáme rovnoběžně tzv. na řemen, kdy jednotlivé parkety lepíme bez vazby vzoru parket, nebo v anglickém vzoru, při kterém každá druhá parketa začíná na stejné úrovni ob řadu. Rovnoběžnou pokládku můžeme zaměnit za montáž na jednoduchý, dvojitý i trojitý stromeček. Dalším způsobem je instalace v maďarském vzoru, který je obdobou jednoduchého stromečku, nebo v tabulovém provedení. Dřevěné podlahy z masivu vždy musíme instalovat celoplošným lepením k pevnému, rovnému podkladu nebo vruty či přibíjením na rošt nebo k podkladovým deskám.

Třívrstvé dřevěné podlahy mají systém pokládky vždy daný výrobcem konkrétní krytiny. Systém je závislý na typu spoje jednotlivých lamel. V případě, kdy mají lamely zámkový (click) spoj, můžeme třívrstvé dřevěné podlahy montovat zámkovým plovoucím způsobem, nebo se klient může rozhodnout pro instalaci celoplošným lepením. Třívrstvé dřevěné podlahy se spojem pero – drážka jsou určeny pro celoplošné lepení k pevnému rovnému podkladu nebo plovoucím způsobem lepením v pero – drážce.

Třívrstvé dřevěné podlahy z nabídky Výprodej podlah společnosti Podlahy Praha jsou prvotřídními podlahovými krytinami

Společnost Podlahy Praha s.r.o. prodává a montuje nejen třívrstvé dřevěné podlahy, ale také další typy podlahových krytin. Ke všem podlahám, které nabízíme na našem webu Výprodej podlah i v našem podlahovém studiu, umíme zákazníkům doporučit vhodné doplňky. Jedná se o soklové lišty, přechodové lišty, podložky i prostředky na údržbu podlah. Nabízíme zároveň kompletní servis pro všechny druhy podlah, a to nejen pro dřevěné podlahy, ale také pro vinylové podlahy, přírodní linoleum, PVC, koberce nebo jiné krytiny.

U nás se setkáte s profesionály, kteří se podlahovým krytinám věnují a dokážou Vám odborně poradit. Seznámíme Vás s nabídkou vhodné krytiny podle Vašich představ, charakteru prostor a účelu užití. Většinu námi nabízených podlah Vám u nás dokážeme prezentovat na vzorcích. Vážíme si každého klienta a naším cílem je jeho spokojenost. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, odbornou úroveň provedených prací a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis.

Věříme, že třívrstvé dřevěné podlahy z naší nabídky Vás zaujmou.

Třívrstvé dřevěné podlahy, které Vám nabízí společnost Podlahy Praha ve svém výprodeji podlah jsou jak kvalitní, tak i cennově velmi aktraktivní. 

Třívrstvé dřevěné podlahy výprodej - mohlo by vás také zajímat

Máte zájem o renovace dřevěných podlah? V tom případě naštivte nás web určený na renovace podlah.

 

Registrace
Podlahy-Praha. s.r.o., 170 00 Praha 7 Holešovice, Komunardů 38, tel.: 734 338 530, FAX: +420 266 710 023 e-mail: