Výprodej Podlah
PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ A DŘEVĚNÉ PODLAHY,
PARKETY - VÝPRODEJ PODLAH

Údržba podlah a čištění

údržba podlah údržba podlah 1 údržba podlah 2 údržba podlah 3 čištění podlah čištění podlah 1 čištění podlah 2 čištění podlah 3 údržba podlah - čištění podlah údržba čištění podlah

Pod pojmem údržba podlah - čištění podlah si většina z nás umí představit pravidelný úklid podlahových krytin doma. Každý druh podlahové krytiny vyžaduje specifický čisticí nebo údržbový prostředek. Při použití nesprávného přípravku nebo postupu údržby podlah můžete podlahu trvale poškodit, nebo zkrátit její životnost. My v Podlahy Praha s.r.o. Vám dokážeme poradit, nabídnout a prodat nejvhodnější prostředky, se kterými proběhne údržba podlah – čištění podlah tak, jak má.

Na našich stránkách výprodej podlah naleznete kromě podlahových krytin a jejich doplňků i aktuální nabídky údržbových a čisticích prostředků.

Při správném výběru prostředků bude údržba podlah – čištění podlah vhodná přesně pro Vaši krytinu

Obecně můžeme konstatovat, že údržba podlah – čištění podlah je rozdělena podle jejich umístění na vnitřní (interiérové) a venkovní (exteriérové). Čištění podlah v interiérech dělíme podle typu objektů na:

  • Údržba podlah - čištění podlah - Úklid firem, komerčních prostor a veřejných budov
  • Údržba podlah - čištění podlah - Úklid společných prostor bytových domů
  • Údržba podlah - čištění podlah - Úklid podlah v bytech

Údržba podlah - čištění podlah - úklid firem, komerčních prostor a veřejných budov

Údržba podlah – čištění podlah – úklid firem, komerčních prostor a veřejných prostor je obvykle prováděn prostřednictvím specializovaných úklidových společností nebo zaměstnanců provozovatele objektu či úřadu. V komerčních prostorách se většinou setkáváme s takzvanými tvrdými podlahami. Společnost Podlahy Praha, s.r.o. na údržbu těchto krytin doporučuje Bona Deep Clean systém.

Firmám i majitelům komerčních prostor a veřejných budov, kteří mají na starosti údržbu podlah, umí společnost Podlahy Praha, s.r.o. nabídnout zpracování nabídky vhodných čisticích prostředků pro to, aby údržba podlah – čištění podlah – úklid firem, komerčních prostor a veřejných prostor mohlo proběhnout k plné spokojenosti majitelů prostor. Zákazníkům, kteří si na našich stránkách Výprodej podlah objednávají zboží pravidelně, poskytujeme zajímavější ceny.

Údržba podlah - čištění podlah - Úklid společných prostor bytových domů

Tuto údržbu si zajišťují správci jednotlivých objektů u úklidových firem nebo vlastními silami. V těchto prostorách jsou obvyklými podlahami PVC, lité podlahy nebo slinuté dlažby. Každá z těchto krytin vyžaduje, aby údržba podlah - čištění podlah byla prováděna vhodnými přípravky na jejich čištění. Také pro tyto prostory dokážeme my ze společnosti Podlahy Praha, s.r.o. nabídnout vhodný sortiment na údržbu, vlastní provedení periodické údržby a zajímavé množstevní slevy přes Výprodej podlah.

Údržba podlah - Čištění podlah - Úklid podlah v bytech

Ve většině případů je řešena údržba podlah - čištění podlah - úklid podlah v bytech vlastníkem nebo uživatelem bytu. Používají při tom přípravky, které znají z vlastní zkušenosti, nebo zkušenosti přátel či z reklam. I zde platí zlaté pravidlo, že ne všechny čisticí přípravky jsou vhodné pro úklid každé podlahy.

Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha s.r.o. dokážou uživatelům podlahových krytin v bytových prostorách doporučit vhodné čisticí prostředky a přípravky na údržbu podlah, které se hodí pro konkrétní typ povrchu. Dále umíme nabídnout přípravky pro periodickou údržbu podlahových krytin.

Údržba podlah - čištění podlah v exteriérech se dělí podle materiálů pochozích ploch:

  • Údržba podlah - čištění podlah -  dřevěných teras
  • Údržba podlah - čištění podlah -  kompozitových (dřevoplastových) teras
  • Údržba podlah – čištění podlah -  zámkových dlažeb a ploch z přírodního kamene

Údržba podlah – čištění podlah venkovních pevných ploch, zhotovených z jakéhokoliv materiálu, by měla být prováděna dvakrát ročně, a to na jaře a na podzim. Je nutno plochy zbavit anorganických i organických nečistot, které na pochozích plochách ulpí v průběhu užívání. Toto čištění ploch v exteriérech začíná mechanickým čištěním (kartáčem, tlakovým čištěním, apod.). V dalším kroku je nutno podlahy vyčistit vhodnými čisticími a údržbovými prostředky.

Údržba podlah - čištění podlah -  dřevěných teras

Vhodně zvolené přípravky na čištění a údržbu podlah zaručí prodloužení životnosti dřevěné terasy a zpomalí šednutí (oxidace) barvy dřeva. Při volbě vhodného přípravku na čištění podlah dřevěných venkovních teras přihlédneme k tomu, z jakého dřeva je terasa vyrobena. Terasy z evropských listnatých nebo jehličnatých dřevin po mechanickém očištění ošetříme exteriérovým olejem s UV ochranou v přírodním provedení.

Údržba podlah - čištění podlah -  dřevěných teras z exotických dřevin, kterými jsou Massaranduba, Merbau, Angelim Pedra a podobné, volíme čisticí prostředky ověřených výrobců WOCA, OSMO, BONA nebo Saicos. Čističe doplníme o vhodný venkovní olej v přírodním provedení, nebo s pigmentem barvy určeného dřeva. Tyto pigmentované oleje terasy nejen chrání, ale zároveň zpomalují proces šednutí teras.

Údržba podlah - čištění podlah -  kompozitových (dřevoplastových) teras

Pro čištění podlah teras kompozitových (dřevoplastových) používáme řadu čističů, speciálně pro tento povrch určených. Údržba podlah - čištění podlah -  kompozitových (dřevoplastových) teras takovou řadou prostředků zvyšuje jejich odolnost a prodlužuje životnost teras. Uvedené prostředky nabízí například OSMO nebo WOCA. My v Podlahy Praha s.r.o. dokážeme klientům nabídnout i strojové čištění Bona Deep Clean  systémem.

Údržba podlah – čištění podlah -  zámkových dlažeb a ploch z přírodního kamene

Pravidelná údržba podlah – čištění podlah -  zámkových dlažeb a ploch z přírodního kamene může při použití vhodného čisticího prostředku a přípravku na údržbu zaručit nejen jejich oživení, ale dokáže odstranit případné nežádoucí narostlé lišejníky a mechy. Plochy z přírodního kamene a venkovní dlažbu čistíme přípravkem, který není agresivní a nenarušuje jejich povrchy. Vhodným čističem je například OSMO Odstraňovač zeleného povlaku.

 

Společnost Podlahy Praha, s.r.o. dokáže svým klientům nabídnout vhodné čističe a údržbu na většinu podlah 

Údržba podlah a jejich čištění je nezbytnou činností, kterou je třeba neopomínat, pro zachování původního rázu podlahy. Společnost Podlahy Praha Vám ráda doporučí ty správné přípravky pro vaší podlahu.

Údržba podlah a číštění - mohlo by vás také zajímat 

 Renovace podlah - web zaměřený na renovace podlah (renovace parket, renovace dřevěných podlah atd...)

Čištění podlah

Údržba PVC

Údržba laminátových podlah

Údržba plovoucí podlahy

Údržba vinylových podlah

Údržba linolea

Registrace
Podlahy-Praha. s.r.o., 170 00 Praha 7 Holešovice, Komunardů 38, tel.: 734 338 530, FAX: +420 266 710 023 e-mail: