Výprodej Podlah
PLOVOUCÍ LAMINÁTOVÉ A DŘEVĚNÉ PODLAHY,
PARKETY - VÝPRODEJ PODLAH

Broušení podlah

Broušení podlah výrazně pomáhá zlepšit jejich stav

Dřevěné podlahy jsou dlouhé roky tradičním řešením, ke kterému se zákazníci neustále vrací. Dobře udržované, napuštěné a vyleštěné dřevěné podlahy dokážou v interiéru vytvořit příjemnou atmosféru. Při správném ošetřování je dřevěná podlaha v podstatě nezničitelná, avšak i přes dobrou údržbu a ošetřování, dochází postupně k jejímu postupnému opotřebovávání, zašpinění či dokonce ke změně vzhledu. Proto po nějaké době přichází ke slovu broušení podlah.

Potřebují vaše staré dřevěné podlahy broušení? Společnost Podlahy Praha je tu pro Vás! Dřevěné podlahy umíme profesionálně obrousit a celkově zrenovovat, tak abychom podstatně prodloužili jejich životnost. Kvalita a profesionální práce jsou u naší firmy vždy na prvním místě, proto používáme kvalitní a značkové profesionální stroje a nástroje a také klademe velký důraz na výběr kvalitních materiálů. Pro naše podlaháře s letitými zkušenostmi je broušení dřevěných podlah hračkou.

Proč si pro broušení dřevěných podlah vybrat společnost Podlahy Praha?

 • na broušení dřevěných podlah jsme odborníci s dlouholetými zkušenostmi
 • disponujeme týmem vlastních proškolených podlahářů
 • poradíme si snadno i s velkými a složitými zakázkami
 • používáme kvalitní stroje
 • pracujeme se špičkovými oleji a laky světových značek
 • máme rychlé dodací a realizační termíny
 • provádíme nejen broušení podlah, ale také kompletní renovace dřevěných podlah
 • přizpůsobíme se Vašim představám a požadavkům
 • práci odvádíme rychle a kvalitně
 • broušení dřevěných podlah provádíme za skvělé ceny!!
 • poskytujeme záruční i pozáruční servis
 • ochotně řešíme i komplikované zakázky
 • zabýváme se prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem souvisejícím s podlahovinami všeho druhu

Broušení dřevěných podlah je výborným řešením, jak prodloužit jejich životnost

Pokud dřevěná podlaha ztratí svou krásu a perfektní funkčnost např. vlivem opotřebení, poškrábání, poškození nebo zastarání povrchové úpravy je broušení dřevěných podlah nejlepší řešení, jak staré podlaze vrátit jí krásný vzhled a současně jak prodloužit její životnost.

Velmi důležité je při broušení dřevěné podlahy zvolit správný technologický postup. Neodborně provedené broušení dřevěné podlahy může znemožnit další renovace podlahy, nebo ji dokonce úplně znehodnotit. Broušením se staré dřevěné podlahy zbaví škrábanců, různých rýh a nerovností. Broušením odstraníme také zašlou špínu, skvrny a zažloutlý odstín barvy či laku. Po broušení bude dřevěná podlaha opět hladká a vynikne její specifický barevný odstín i přírodní kresba dřeva.

Broušení podlah lze provádět jak u starých, tak i u nově položených dřevěných podlah.

Co zahrnuje broušení podlah u společnosti Podlahy Praha:

 • zdarma odborné posouzení zamýšleného broušení dřevěných podlah technikem společnosti Podlahy Praha přímo u zákazníka
 • přesné zaměření podlahy a detailní kontrola stávajících podlah
 • vypracování konečné cenové nabídky broušení podlah
 • uzavření smlouvy o dílo na plánované broušení podlah
 • stanovení termínu realizace broušení podlah
 • případná nutná výměna nebo poškozených prken a oprava podkladu
 • vlastní broušení dřevěných podlah, jejich tmelení a dohodnutá povrchová úprava
 • lištování - nainstalujeme podlahové lišty obvodove a podlahové lišty přechodové nebo výměníme prahy
 • úklid renovovaných prostor a odvoz suti
 • předání zakázky
 • doporučení vhodné údržby podlah 

Návštěva technika na místě broušení podlah je zdarma!

Společnost Podlahy Praha se broušením a renovacemi dřevěných podlah zabývá již mnoho let. Po dobu naší činnosti se neustále seznamujeme s novými postupy a materiály, a proto našim zákazníkům dokážeme nabídnout v této oblasti služby na vysoce profesionální úrovni.

Při broušení podlah klade společnost Podlahy Praha důraz na komplexní servis a spokojenost zákazníka. Mezi naše nabízené služby patří také návštěva technika v místě broušení podlah zdarma.

Náš technik si domluví se zákazníkem schůzku, provede zaměření a obhlídku podlahy, určené pro broušení. Při této schůzce se s klientem domluví na tom, jaké má požadavky a představy. Technik majiteli sdělí, jaké jsou reálné možnosti broušení dřevěné podlahy a co všechno může společnost Podlahy Praha udělat.

Broušení dřevěných podlah je finančně dostupnější než pořízení nové podlahy

Realizace broušení dřevěných podlah, či případně kompletní renovace podlah je mnohem finančně výhodnější než výměna za novou podlahu. Broušení podlah je nejlepší způsob, při kterém dokážeme odstranit různé povrchové škrábance, rýhy a nedokonalosti podlahy. Broušením odstraníme také zašlou špínu, skvrny a zažloutlý odstín barvy či laku. Po broušení bude dřevěná podlaha opět hladká a vynikne její specifický barevný odstín i přírodní kresba dřeva.

Při broušení podlah si můžete zvolit nový barevný odstín dřevěné podlahy

Při konečné povrchové úpravě podlahy lze mořením vyřešit nejen nový barevný nádech celé podlahy, ale také např. rozdíl barevnosti dřeva původní podlahy a případných nově doložených částí. Barevně sjednocenou dřevěnou podlahu opatříme pochozí vrstvou oleje, laku nebo tvrdého voskového oleje.

Broušení dřevěných podlah doplňte vždy správně prováděnou údržbou

Aby zrenovovaná obroušená podlaha zůstala dlouhá léta v perfektním stavu, je nutné o ní pravidelně pečovat. S údržbou broušené podlahy Vám ochotně poradíme a poskytneme také všechny potřebné přípravky. Pokud dáte přednost odborné péči o zrenovovanou podlahu, naši vyškolení pracovníci se o to rádi postarají.

Všechny vhodné prostředky údržby si můžete objednat a zakoupit v podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha.

Společnost Podlahy Praha nabízí profesionální broušení podlah za příznivé ceny!

Profesionálové ze společnosti Podlahy Praha se vždy snaží zrealizovat přání zákazníka přesně tak, aby výsledné dílo odpovídalo jeho představám. Dokonale znají všechny potřebné postupy broušení dřevěných podlah. Podle aktuálního stavu prken poznají, jak s podlahou naložit, aby byla opět plně funkční a krásná.

Detailní rozpočet broušení podlah Vám připravíme podle aktuálního stavu broušené podlahy. Cena prací je vždy individuální a závisí na specifických vlastnostech prováděného díla jako je rozsah zakázky, členitost ploch, stav podkladu, přístupnost a doprava. Při velkých zakázkách je možná smluvní cena.

Garantujeme Vám seriózní smluvní podmínky, odbornou úroveň provedených prací a v neposlední řadě záruční a pozáruční servis. Vážíme si každého klienta a naším cílem je jeho spokojenost.

Společnost Podlahy Praha s.r.o. řeší kompletní služby pro Vaše podlahy.

                                                             
Registrace
Podlahy-Praha. s.r.o., 170 00 Praha 7 Holešovice, Komunardů 38, tel.: 734 338 530, FAX: +420 266 710 023 e-mail: